Nadmorska miejscowośœć Dąbki w sezonie wakacyjnym cieszy się ogromną popularnośœcią. ZnaleźŸć można tam wiele ośœrodków wczasowych, z których najlepszą opinią cieszy się obiekt wczasowy Astoria Dąbki, zlokalizowany na ul. Turystycznej 9 – w samym sercu spokojnej cz궜ci miasta.Na turystycznej mapie miasta pojawiliśmy się w 2009 roku oddając naszym Gościom do użytku nowoczesny ośœrodek wczasowy. Nie bez przyczyny wybraliœśmy tą właśœnie lokalizację. Dąbki ze względu na swój nadmorski klimat zyskały bowiem status uzdrowiska i rok rocznie przyciągają tysiące turystów z całej Polski.


Astoria - Ośœrodek Wczasowy Dąbki  - położony jest w spokojnej części tego turystycznego, gwarnego na co dzień miasta. Lokalizacja sprzyja odpoczynkowi i zachęca do spacerów na pobliską plażę. Dziesięciominutowa przechadzka w otoczeniu zieleni i pięknej przyrody z pewnością umili rodzinny, nadmorski wypoczynek. Co ważne, œścieżka prowadząca nad wodę wolna jest od wszelkiego rodzaju atrakcji mogących rozpraszać dzieci. W pobliżu oœśrodka znajduje się także jezioro Bukowo, które zachęca do odwiedzin zwłaszcza miłośników sportów wodnych, głównie ze względu na ofertę Letniej Szkoły Windsurfingu.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 6 pokoi dwuosobowych, 11 pokoi trzyosobowych z balkonami, 6 pokoi czteroosobowych z tarasami oraz 1 apartament z aneksem kuchennym.


Oœśrodek Wczasowy Astoria w trosce o komfort swoich goœści zapewnia, że każdy wynajmowany pokój jest w pełni wyposażony i posiada:

-  oddzielne wejœście do każdego pokoju
-  balkony (pokoje 2 i 3 osobowe) lub tarasy (pokoje 4 osobowe) wyposażone w stoliki z krzesłami
-  szafę na ubrania wyposażoną w wieszaki
- stół z krzesłami
- łóżka

lustro
-  nowoczesne szafki nocne z dotykowymi lampkami nocnymi
-  łazienkę wyposażoną w prysznic, toaletę, umywalkę przy której wiszą dwa ręczniczki
-  niezbędne œśrodki czystośœci
-  telewizor LCD
-  internet
-  czajnik i tacę ze szklankami
-  parawan
- lodówkę
- komodęNa terenie ośœrodka można skorzystać z:
-  placu zabaw
-  altany ogrodowej
-  grilla
-  basenu ogrodowego
-  trampoliny
- stołu do cymbergaja
-  bilarda
-  stołu do ping-ponga
-  parkingu
Ośrodek Wczasowy Astoria Dąbki to także zdrowe, domowe i smaczne posiłki. U nas zamówić można śœniadanie oraz obiadokolację z pysznym deserem.


Zapraszamy do Oœśrodka Wczasowego ASTORIA na niezapomniane wakacje nad morzem.